Polska Rodziną Silna!

2018-06-10 12:00

100 -lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości to wspaniała okazja by podziękować wszystkim Rodzinom, które przez wszystkie te lata budowały jej siłę i pomyślność. Dziś wiemy, że to dzięki Rodzinie, Poska przetrwała czas w którym nie było jej na mapie. To właśnie w Rodzinie przetrwał język, kultura, miłość do Ojczyzny oraz mocna wiara w Boga.

Dziś Niepodległa Rzeczpospolita Polska również potrzebuje silnych Rodzin dlatego w niedzielę 10 czerwca 2018r. chcemy radośnie przemaszerować ulicami Cieszyna by pokazać, że szczęśliwa Rodzina to bezpieczna i silna Polska.

Gościem specjalnym naszego Marszu będzie pan Marszałek Marek Jurek, który obecnie reprezentuje nasz kraj w Parlamencie Europejskim. Z wielkim zaangażowaniem walczy o prawo do życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci oraz broni chrześcijaństwa jako fundamentu naszego kontynentu.

Serdecznie zapraszamy na Marsz i wyrażenia poparcia dla Rodziny a także o godz. 15:00 konferencję pana Marszałka Marka Jurka w sali gimnastycznej u Sióstr Boromeuszek.

Program

godz. 12:00 Msza Św. w parafii pw. Świętej Marii Magdaleny; 

godz. 13:00 - 13:30 zbiórka na Rynku;

13:30 - 14:00 Przywitanie gości, przemówienia okolicznościowe, wspólny Polonez;

14:00 start Marszu - przejdziemy ul. Głęboką, Zamkową, dr J. Michejdy, J. Kochanowskiego, Górny Rynek, Wyższa Brama;

15:00 Rodzinny piknik na dzidzińcu Klasztoru Sióstr Boromeuszek;

15:00 Konferencja Marszałka Marka Jurka.

 

Wybierz rodzinę - Wybierz życie!!!

omega