Bal Sylwestrowy - relacja

2017-02-02 23:12

Wspaniały Bal Sylwestrowy już za nami. W pięknie ustrojonej auli Gimnazjum nr 1 w Ustroniu szesnasty raz witaliśmy Nowy Rok na wspaniałej zabawie, którą prowadził Marcjan Gepfert wraz z małżonką ze Szkoły Tańca „Elitan”.

Szanownych Gości w imieniu organizatorów przywitał Bertrand Bisch ze Wspólnoty mężczyzn w modlitwie „Nikodem” oraz Pan Marcjan. Goście od samego początku wypełnili salę prezentując bardzo wysoki poziom umiejętności tanecznych oraz licznie uczestnicząc w zabawach i tańcach prowadzonych przez Państwo Gepfert.

Goście Nowy Rok przywitali składając sobie jak najserdeczniejsze życzenia oraz rozpoczęli 2017 rok od wspólnej modlitwy na Mszy Św. odprawionej przez ks. Krzysztofa Walczaka w Parafii św. Klemensa.

W imieniu organizatorów składamy podziękowania ks. Krzysztofowi Walczakowi z Parafii Marii Magdaleny z Cieszyna za odprawioną Mszę Św., modlitwę i życzenia. Państwu Gepfert za profesjonalną oprawę muzyczną i taneczną Balu oraz wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację tego radosnego przedsięwzięcia.

 

Wspólnota mężczyzn w modlitwie „Nikodem”

omega